Jakie smartfony królują w 2016 roku?

Standard

smartfonyPrzedstawiamy zestawienie 5 smartfonów, które według nas zasłużyły sobie na miejsce w TOP10 smartfonów 2016 roku.

Sony Xperia M4 Aqua
Urządzenie Sony pracuje na systemie Android. Dzięki temu daje możliwość dostosowania wyglądu oraz pracy telefonu indywidualnie do własnych potrzeb. Do tego szereg dostępnych aplikacji, które przydadzą się w działaniach biznesowych. Ośmiordzeniowy procesor gwarantuje wydajną i płynną pracę. Ponadto energooszczędność. 2GB pamięci RAM gwarantuje płynną obsługę nawet kilku aplikacji jednocześnie, zaś korzystanie z Internetu zapewnia wysokiej jakości standard LTE. Technologia NFC pozwala wygodnie przesyłać dane i zamieniać telefon w kartę płatniczą. Urządzenie ponadto zyskało na wodo i pyłoszczelności.

Huawei P8 Lite (Dual SIM)
Model ten wyróżnia się lekkością, smukłością i elegancją, co ma niemałe znaczenie dla klientów biznesowych. Wyposażony w dwa, dobrej jakości aparaty, 2 GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci wbudowanej, z możliwością jej poszerzenia. Szybka łączność 4GB LTE. Funkcja Dual SIM, by swobodnie korzystać z dwóch kart jednocześnie. Duży wyświetlacz, precyzja w wykonaniu i naturalne kolory.

Motorola Moto G3
Motorola oferuje pojemną pamięć operacyjną, dla zachowania maksymalnej płynności podczas korzystania z aplikacji. Wyposażona w dwa, doskonałej jakości aparaty fotograficzne wraz z możliwością nagrywania filmów, w jakości Full HD. Wyświetlacz IPS LCD doskonale odwzorowuje szczegóły obrazu, a całość wspierana jest przez 4rdzeniowy procesor i system Android 5.1.

Microsoft Lumia 640 LTE
Model oferuje przede wszystkim płynność działania, dzięki zastosowaniu systemu Windows Phone 8.1. Posiada wysokiej jakości aparat główny, z możliwością nagrywania filmów Full HD. Jedyną jego wadą jest nieco gorsza kamera przednia. 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD gwarantuje komfortowe korzystanie z zasobów urządzenia.

Apple iPhone 6S Plus
We wnętrzu urządzenia zagościł jeden z najlepszych procesorów mobilnych, czyli Apple A9. Wraz z systemem iOS9 gwarantuje doskonałe działanie systemu i programów użytkowych. To jeden z najlepszych smartfonów na rynku, który doczekał się wyświetlacza z funkcją mierzenia siły nacisku oraz funkcji nagrywania filmów Ultra HD. Wzmocniono jego obudowę, a na karb niewielkiej wady można złożyć jedynie odrobinę większą wagę i nieco większą grubość

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *