Najbardziej oczekiwany smartfon 2016 roku?

Standard

iphone

Rok 2016 od początku przynosi nam wiele nowości w branży smartfonów. Swój debiut miał już Samsung Galaxy S7, S7 Edge, Sony Xperia Z5 Ultra czy LG G5. Sporo emocji wzbudza jednak premiera nowego produktu od Apple – iPhone 7, który wejdzie na rynek jesienią tego roku. Nie zważając na kilkumiesięczne wyprzedzenie (następcy Steve’a planują pierwszy pokaz we wrześniu) w sieci systematycznie pojawiają się pewne plotki na jego temat… Co konkretnie?

Według wstępnych doniesień będzie on jeszcze cieńszy od swojego poprzednika oraz pozbawiony zostanie tradycyjnego gniazda słuchawkowego. Jednak najciekawsza wydaje się być kolejna nowość –  bezprzewodowe ładowanie, którego działanie jest jednak tajemnicą. Wyświetlacz ma być większy i czytelniejszy – pojawiła się również plotka o możliwości wyświetlania w trybie 3D umożliwiającym oglądanie bez specjalnych okularów. Kolejnym atrakcyjnym rozwiązaniem będzie jeszcze lepszy aparat fotograficzny o 12 lub 16 megapikselach, z dwiema soczewkami, pozwalającymi robienie wysokiej jakości zdjęć w złych warunkach oświetleniowych. Według specjalistów, będzie to historyczny krok w kwestii jakości aparatów w smartfonach Apple.

Ponadto, nowy iPhone ma mieć do zaoferowania dużo lepszy procesor, a w kontekście nowości programowych nastawienie na wielozadaniowość – możliwość korzystania jednocześnie z kilku okien i aplikacji. Innowacja dotyczyć ma również odblokowania ekranu przy pomocy linii papilarnych. W kwestii trwałości w miejsce Gorilla Glass zastosowane zostanie jeszcze bardziej wytrzymałe szkło szafirowe.

To, czy doniesienia i plotki są prawdziwe okaże się już w najbliższych miesiącach. Nie ulega jednak wątpliwości, że nowy produkt Apple wprowadzi niezłe zamieszanie na rynku smartfonów.

A czy Wy pokusicie się o nowego iPhone’a 7?

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

Jeden komentarz do “Najbardziej oczekiwany smartfon 2016 roku?

  1. Ja nie skuszę się zdecydowanie na Iphone 7, ponieważ uważam, że z podobnymi parametrami można kupić tańszy konkurencyjny model. Oczywiście może będzie bez tylu nowinek, ale zastanawia mnie fakt, czy warto aż tyle wydać na to cudo. Czas pokaże. 🙂 Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *