Więcej za… mniej? Co dostajesz w najtańszym abonamencie mobilnym w Polsce?

Najtańszy abonament - Freedom1
Standard

Freedom1 to w tej chwili najtańszy plan dla smartfonów – co wcale nie znaczy, że najgorszy. Wręcz przeciwnie.

 
Otrzymujesz więcej, niż w wielu znacznie droższych abonamentach. Przekonaj się, co dostajesz, ile oszczędzasz i co dostałbyś u konkurencji.

  1. Twój portfel może spać spokojnie

Nasz abonament jest zdecydowanie przyjazny dla kieszeni. Za miesiąc korzystania z Freedom1 płacisz 19,90 zł, podczas gdy pozostałe usługi tej klasy – to znaczy oferty bez komórki – wyciągają z portfela od 24,90 do 30 zł.

Zaraz przekonasz się, że płacąc więcej, nie zawsze dostajesz więcej.

   1. Rozmowy i SMS-y bez limitów

Choć każdy abonament zapewnia nielimitowane rozmowy do sieci mobilnych, w niektórych ofertach obowiązują ograniczenia na SMS-y. W Playu za wiadomości tekstowe musisz płacić. We Freedom1 ślesz je do woli.

   1. Duży Internet

Tanie abonamenty to zwykle małe pakiety internetowe. T-Mobile? Tylko 1 GB za 29,99 zł. Lajt Mobile? Też 1 GB, choć nieco tańszy, bo za 24,99. W Playu dostajesz 2 GB, w Orange 3 GB. Wydajesz 30 lub 29,90 zł.

Freedom1 to czoło stawki: 5 GB za 19,90 zł. Więcej zapewniają tylko znacznie droższe abonamenty Red Bull i Nju Mobile. W obu stawka wynosi 29 zł, co oznacza roczny wydatek większy o prawie 110 zł.

A może nie zależy ci na Internecie i szukasz najtańszej oferty? Pomyśleliśmy i o tym. Przyznasz chyba, że 1 GB w ramach pakietu za 6,03 zł brzmi lepiej niż 1 GB za 29,99 zł w T-Mobile.

   1. Wolność, czyli brak zobowiązań

Abonament to zbyt często inwestycja długoterminowa. Z Playem i Orange wiążesz się na dwa długie lata. Z Lajt Mobile – na 12 miesięcy. Z T-Mobile wprawdzie tylko na pół roku, ale Freedom1 i pod tym względem wypada lepiej.

Nasz plan jest jednym z trzech, których ważność wynosi zaledwie miesiąc. Dzięki temu rezygnacja z usługi to żaden problem. Możesz zmienić abonament w każdej chwili i bez konsekwencji.
Tak działa oferta, która powstała z myślą o Tobie.

Jeden komentarz do “Więcej za… mniej? Co dostajesz w najtańszym abonamencie mobilnym w Polsce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *