Freedom1 przoduje w rankingach abonamentów!

Standard

komórkomat

Freedom 1 przoduje w rankingach abonamentów. To nie przypadek!

Plany abonamentowe Premium Mobile, w tym nowy Freedom 1, zajęły pierwsze miejsce w rankingu abonamentów prowadzonym przez serwis Komórkomat.pl. Czterokrotnie!

Zaczęło się w maju 2016, czyli jeszcze w pierwszym miesiącu naszej obecności na polskim rynku. Zadebiutowaliśmy wtedy w rankingu ofert abonamentowych Komorkomat.pl – i to w sposób, z którego jesteśmy dumni.

Debiut klasy Premium

Na pierwszej pozycji uplasował się nasz 24-miesięczny plan – Taryfa „S”. Podobnie jak zajmujące kolejne miejsca oferty Nju i Lajt, zapewnia on nielimitowane rozmowy i SMSy oraz duży pakiet internetowy (4 GB), ale robi to taniej: za 24,48 zł miesięcznie. Od drugiego w zestawieniu Lajtu odróżnił nas też brak limitów na połączenia z numerami stacjonarnymi.

W czerwcu także znaleźliśmy się na podium. Znów na pierwszym miejscu. Złoty medal zdobyła Taryfa „M”. Podobnie jak plan „S”, cechuje ją brak limitów i jeszcze większy Internet (10 GB) – za 36,78 zł miesięcznie, czyli taniej od konkurencji.

Okazało się, że to nie koniec sukcesów.

Nazwa zobowiązuje! Freedom 1 na pierwszym miejscu

W sierpniowym i wrześniowym rankingu Komórkomatu prowadzi taryfa Premium Mobile Freedom 1. W jej ramach proponujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i Internet 5 GB za 19,90 zł miesięcznie. Bez dodatkowych zobowiązań, z umową na czas nieokreślony, z możliwością wypowiedzenia w każdej chwili. Co więcej, po wyczerpaniu limitu transferu prędkość Internetu zostaje ograniczona do 32 kb/s, ale korzystanie z sieci nie wiąże się z żadnymi dopłatami.

Drugie miejsce na podium w sierpniowym rankingu należało do Nju Mobile. Zapewniają zbliżone warunki za 29 zł miesięcznie – co znaczy, że jest o około 30% droższa. Trzecie miejsce zajął Lajt ze stawką 36,99 zł. We wrześniu wakacyjne oferty przestały cieszyć oko, na drugim miejscu uplasował się RedBull Mobile z ofertą bez limitu i 8 GB Internetu, jednak o 10 zł droższą (29,90 zł miesięcznie) oraz oferta Play na 24 miesiące za 75,00 zł miesięcznie.

To jeszcze nie koniec

Ranking Komórkomatu jest aktualizowany co miesiąc, więc co miesiąc będziemy walczyć o zajęcie w nim jak najlepszego miejsca. Pamiętajcie, że dopiero zaczęliśmy działać i nadal się rozkręcamy. Mamy jeszcze wiele pomysłów, które z myślą o Was chcemy wprowadzić w życie.

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *