Poznaj nowe abonamenty Freedom2 i Freedom3!

Standard

autoo

Nowe abonamenty Premium Mobile to pełna wolność w najniższej cenie. Poznaj Freedom2 i Freedom3!

W Premium Mobile możesz znaleźć jedną z najtańszych i dających największą wolność taryf abonamentowych na rynku, czyli Freedom1. Nowe oferty Freedom2 i Freedom3 zapewniają dużo więcej, i to za niewiele wyższą cenę.

Freedom2: pełny no limit przy niskiej cenie

Nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i nielimitowane SMS-y – takie korzyści możesz czerpać w ramach taryfy Freedom1. Freedom2 dodaje do nich nielimitowane minuty na telefony stacjonarne oraz darmowe MMS-y – usługi, które w pierwszej z naszych taryf kosztują 29 gr. Ofertę uzupełnia duży pakiet internetowy 5 GB w najszybszej sieci LTE.

Wybierając nową taryfę, możesz cieszyć się pełną wolnością w najniższej cenie za jedyne 24,70 zł miesięcznie.

Freedom3: ogromny pakiet internetowy, wciąż niezwykle tanio

Freedom3 zapewnia wszystko to, co Freedom2, oferując dwukrotnie (!) większy pakiet internetowy – 10 GB LTE. Miesięczny koszt taryfy to tylko 29,70 zł. Aktywacja każdej z taryf wiąże się z jednorazową opłatą 29 zł.

Wolność bez zobowiązań

Nie musisz wiązać się z operatorem na długie 12 czy 24 miesiące. Tak jak w przypadku Freedom1, umowa na Freedom2 i Freedom3 jest zawierana na miesiąc i automatycznie przedłużana o kolejny miesiąc, jeśli nie złożysz wypowiedzenia.

W praktyce oznacza to, że z abonamentu możesz zrezygnować w każdej chwili – bez kar ani konieczności długiego oczekiwania na rozwiązanie umowy.

Więcej o taryfach Premium Mobile dowiesz się na naszej stronie: https://www.premiummobile.pl/oferty-freedom

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

Jeden komentarz do “Poznaj nowe abonamenty Freedom2 i Freedom3!

  1. kasiek17

    Nareszcie znalazłam ofertę dla siebie 😉 do tej pory miałam numer w abonamencie Play, niby Nolimit, ale tylko 1,5 GB Internetu, a opłata 40 zł miesięcznie (bez telefonu), oferta przedłużeniowa gwarantuje mi 5 GB Internetu, ale kwota abonamentu WZRASTA?! do 45 zł.. Wydawało mi się, że lojalny klient powinien dostać coś na plus, a nie płacić jeszcze więcej niż dotychczas 😉 tutaj dostaję to samo, za dwa razy tańszą cenę, zatem już wiem gdzie przeniosę numer – dzięki Premium Mobile! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *