Dlaczego Premium Mobile nie ma reklam w telewizji?

Standard

tv2

Dlaczego Premium Mobile nie ma reklam w telewizji? Są trzy powody.

Dla wielu Polaków telewizja wciąż jest głównym źródłem informacji. Nic dziwnego, że niedawno zadano nam pytanie: „Skoro Premium Mobile ma taką dobrą ofertę, dlaczego nie reklamujecie się w telewizji?”. Mamy na nie prostą odpowiedź. A nawet trzy.

Po pierwsze: reklama w telewizji jest kosmicznie droga i niekiedy pozbawiona treści

Jeżeli chcielibyśmy dotrzeć do Ciebie w porze dużej oglądalności, musielibyśmy wydać dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych. Za tę cenę moglibyśmy kilka razy wyemitować krótki spot. Jak wiele można powiedzieć w 15 lub 30 sekund? Naszym zdaniem istnieją lepsze i tańsze sposoby docierania do odbiorców niż telewizja.

Po drugie: chcemy, by nasza oferta mówiła sama za siebie

My też jesteśmy odbiorcami reklam! Nie przepadamy za większością z nich. Jeśli ktoś próbuje nam coś sprzedać, wolimy, aby mówił wprost: co proponuje i ile za to zapłacimy. Reklamy telewizyjne zwykle unikają tych kwestii. Wolimy więc, abyś po prostu zobaczył nasze oferty i zdecydował, czy tego właśnie potrzebujesz.

Po trzecie: dzięki oszczędnościom oferujemy najtańsze abonamenty

Oferty Freedom1, 2 i 3 dają tak wiele za tak niską cenę, ponieważ ostrożnie planujemy wydatki. Już za 19,90 zł możesz korzystać z abonamentu No Limit z pakietem internetowym 5 GB. Konkurencyjne, reklamowane w telewizji abonamenty są droższe i wymagają związania się z operatorem na rok lub dwa lata. Umowa z nami jest zawierana na miesiąc, więc w każdej chwili możesz z niej zrezygnować.

Oferujemy usługi, z których sami chcielibyśmy korzystać. Możemy to robić tylko pod warunkiem, że będziemy rozsądnie dysponować pieniędzmi. Nie zobaczysz więc reklamy Premium Mobile w telewizji – ale możesz o tym porozmawiać z przyjaciółmi, bez limitu godzin, już za 19,90 zł miesięcznie!

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

3 komentarze do “Dlaczego Premium Mobile nie ma reklam w telewizji?

  1. edzia3121

    Jak dla mnie reklamy w TV tylko ogłupiają, a trzeba przyznać, ze i tak większość z nas podczas oglądania telewizji w przerwie na reklamy zmienia program na inny! W dzisiejszych czasach wystarczy troszkę szumu w Internecie, żeby dobra oferta obroniła się sama, a ewidentnie oferty Freedom są jednymi z najciekawszych na rynku i najbardziej opłacalnych 🙂

  2. efka86

    A po co komu te reklamy? Ja np nie mam wcale TV od kilku lat i bardzo dobrze się z tym czuję 😉 jeżeli oferta będzie dobra to ludzie na pewno się o niej dowiedzą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *