Zniżki w restauracjach dla posiadaczy abonamentów Freedom!

Standard

7

Zniżki w restauracjach dla posiadaczy abonamentów Freedom! Korzystaj z OpenCard

Jeżeli korzystasz z dowolnego abonamentu Premium Mobile Freedom, możesz za darmo otrzymać wirtualną kartę OpenCard. Dzięki niej skorzystasz ze zniżek w ponad tysiącu restauracji w Polsce.

OpenCard jest aplikacją na smartfony, z którą możesz uzyskać od 30% do 50% zniżki w honorujących ją restauracjach. W całej Polsce takich lokali jest ponad 1000! Ich pełną listę zobaczysz po uruchomieniu aplikacji lub na stronie www.opencard.pl.

Jak zdobyć OpenCard?

Jeżeli wykupiłeś abonament Freedom 1, Freedom 2, Freedom 3 lub Internet Mobilny, otrzymałeś także kod promocyjny na aplikację OpenCard. Pobierz ją na swój telefon ze strony:

  1. www.opencard.pl/iosnacja
  2. www.opencard.pl/android
  3. www.opencard.pl/windows

Następnie uruchom aplikację, przejdź do zakładki „Więcej” i wybierz opcję „Użyj kod promocyjny”. Wpisz kod, wypełnij formularz rejestracji – i gotowe! Ze swojej karty możesz korzystać przez rok od aktywacji.

Jak korzystać ze zniżek w restauracjach?

Zacznij od zarezerwowania stolika w jednej z restauracji, które honorują OpenCard. Już podczas rozmowy wspomnij, że posiadasz kartę i chciałbyś skorzystać ze zniżki.
Kiedy już zajmiesz miejsce przy stoliku, uruchom aplikację. Znajdź w niej profil restauracji, a następnie wybierz opcję „Użyj karty”. Okaż smartfon kelnerowi – jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Tym prostym sposobem z Premium Mobile możesz cieszyć się nie tylko najtańszym abonamentem no limit, ale również tańszymi pysznymi posiłkami. Łączymy przyjemne z pożytecznym!

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

2 komentarze do “Zniżki w restauracjach dla posiadaczy abonamentów Freedom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *