Salony Premium Mobile – gdzie są i co w nich znajdziesz?

Standard

blog_07-11

Salony Premium Mobile – gdzie są i co w nich znajdziesz?

Jesteśmy wirtualnym operatorem, ale nasze punkty sprzedaży są jak najbardziej realne. Dowiedz się, gdzie znaleźć salony Premium Mobile oraz dlaczego warto do nich zajrzeć.

Nasze lokale dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są salony firmowe, czyli markowe „sklepy”, poświęcone wyłącznie naszym usługom. Znajdziesz je w Rzeszowie i Leżajsku. Co możesz w nich zrobić? Praktycznie wszystko: od zakupienia abonamentu, przez jego zmianę, po zakup telefonu, rejestrację numeru czy wszelkie inne sprawy związane z umową i naszą ofertą.

Typ drugi, czyli sklepy dealerskie i punkty sprzedaży, to miejsca, które np. sprzedają telefony czy akcesoria, a jednocześnie oferują usługi Premium Mobile – za naszą wiedzą i zgodą. Takie lokale mieszczą się w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. Także możesz w nich zakupić abonament lub zarejestrować numer, jednak zmiany w umowie czy ewentualne reklamacje są rozpatrywane wyłącznie przez nas – nie przez naszych partnerów.

Chcesz wiedzieć, czy lokal Premium Mobile znajduje się w twoim mieście? Pełną listę salonów i punktów sprzedaży znajdziesz na stronie www.premiummobile.pl/punkty-sprzedazy.

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *