Jak korzystać z poczty głosowej Premium Mobile?

Standard

Jak korzystać z poczty głosowej Premium Mobile?

Poczta głosowa to przydatna usługa, dzięki której osoby dzwoniące do ciebie mogą nagrać krótką wiadomość, jeżeli nie odbierasz. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zacząć z niej korzystać.

Kilka ważnych kodów

Włączenie poczty głosowej odbywa się po wpisaniu kodu *122*11# i potwierdzeniu przyciskiem połączenia (przycisk z zieloną słuchawką). Po uruchomieniu poczty powinieneś połączyć się z nią pod numerem +48 722 792 999, aby ustawić preferowane parametry i nagrać automatyczne powitanie.

Wyłączenie poczty głosowej jest możliwe po wpisaniu kodu *122*00#. Po dezaktywowaniu usługi dzwoniący nie będą przekierowywani na pocztę. Jeżeli nie będziesz odbierać przez dłuższy czas, zostaną po prostu rozłączeni. Pamiętaj, że wyłączoną usługę możesz w każdej chwili włączyć pierwszym kodem.

Sprawdzenie statusu poczty głosowej umożliwia kod *122#. Dzięki temu numerowi dowiesz się, czy czekają na ciebie jakieś wiadomości. Jeśli chcesz sprawdzić więcej wartościowych kodów, wejdź na stronę http://premiummobile.pl/przydatne-kody/.

Kiedy dostaniesz wiadomość…

…poinformujemy cię o tym, wysyłając powiadomienie SMS-em. Aby odsłuchać nagrania, połącz się z pocztą głosową, wykorzystując numer podany w SMS-ie lub ręcznie wybierając jeden z poniższych.

  • 2900 to numer do odsłuchania ostatniej wiadomości, pod który możesz się dodzwonić tylko z Polski.
  • +48 722 792 900 natomiast to numer dostępny i w Polsce, i za granicą, kiedy korzystasz z roamingu.

Jeżeli chcesz mieć stały i pełny dostęp do poczty głosowej, zapisz nowy numer w pamięci swojego telefonu: +48 722 792 999.

Sprawdź też: Premium Mobile Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *